HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

 

 

2007 Yılında kurduğumuz İndeksa mimarlık ve iç mimarlık'ta tasarım ve uygulama alanlarında, farklı ölçekte çalışmalar yapıyoruz. Sanatı yaşam alanlarına entegre ederek sunmayı amaçlıyoruz, çünkü iç mimarlığı sanatın bir parçası olarak görüyoruz. Üzerinde çalıştığımız her projede yaratıcılığımızı ve hayal gücümüzü, sahip olduğumuz profesyonel tecrubelerle birleştirerek daha önce tasarlanmamış olanı sunmak adına çalışıyoruz.

 

  
 
İndeksa mimarlık ve iç mimarlık olarak, dünyada her an değişmekte olan tasarım trendlerini takip ederek ve farklı örnekleri yorumlayarak onlara yeni bakış açısı getiriyoruz. Bu yönelimle; mimari tasarım anlayışına  detay katarak, mekandaki uyumu yakalıyor ve yaşam alanıyla kullanıcılarını bütünleştirmeyi hedefliyoruz.

 

 

 

Estediğin, zerafetin ve yeniliğin etkisinin bilincinde, ince detaylara önem veriyoruz.Çünkü tasarımın mekan ile bir bütünlük oluşturması gerektiğini çok iyi biliyoruz. Bu konuda yaratıcı fikir ve tasarıma yönelik konsept danışmanlık hizmeti sunuyoruz.    Çalışma prensibimizle İndeksa mimarlık ve iç mimarlık olarak 6 yıldır yurt içinde ve yurt dışında; Uygulama çalışmaları, Konsept tasarımı ve mimari projelerinde, yenilikçi tasarımlarımızla yer aldık. bundan sonra da hedefimiz; geleceğin tasarımlarını yorumlamaya devam etmek olacaktır.